دفتر شبکه العالم در سوریه بامداد امروز هدف چند حمله تروریستی و انفجاری قرار گرفت، در این حملات خودرو حامل تجهیزات پخش زنده شکبه العالم، منفجر شد.

به گزارش تابناک،  عناصر مسلح بامداد امروز خودرو پخش زنده شبکه (SNG) را در دمشق منفجر کردند.این عملیات تروریستی تلفات جانی نداشت.در این عملیات تروریستی به یکی دیگر از خودروهای دفتر شبکه نیز به شدت آسیب وارد شد.

تروریستها همچنین به قصد ترور کارمندان دفتر شبکه العالم در دمشق، ورودی این دفتر را بمبگذاری کرده بودند که این بمب با حضور نیروهای متخصص امنیتی، خنثی شد.

دوربین مداربسته دفتر شبکه العالم در دمشق حرکت یک فرد ناشناس به سوی خودرو پخش زنده و فرار ناگهانی او را ثبت کرده است. چند ثانیه پس از آن، خودرو منفجر شد.

"حسین مرتضی" مدیر دفتر شبکه العالم در دمشق درخصوص این حملات تروریستی گفت: حدود ساعت 2 بامداد امروز، فردی با حمایت چندین نفر از عناصر تروریست، بمبی را زیر خودرو اس ان جی شبکه قرار داد.

وی افزود: در این حمله تروریستی، خودرو اس ان جی شبکه العالم کاملا تخریب شد، و خسارتهای فراوانی به خودرو دیگر شبکه وارد آمد.
حسین مرتضی ادامه داد: یکی دیگر از تروریستها، بمبی را درون کیسه پلاستیکی سیاه رنگی مقابل یکی از ورودی های دفتر شبکه قرار داد؛ که پس از کشف آن، صبح امروز با حضور نیروهای متخصص امنیتی، خنثی شد.

وی تأکید کرد: درون این بمب تکه های بسیاری از فلزات کوچک و برنده قرار داده شده بود که در صورت انفجار خسارتهای هرچه بیشتری وارد کند.
مدیر دفتر شبکه العالم در دمشق اظهار داشت: چند روز قبل نیز دفتر شبکه العالم هدف حملات خمپاره ای قرار گرفت که این خمپاره ها نزدیک دفتر شبکه اصابت کرد، و خسارتی به دنبال نداشت.

253824-656618.png


حسین مرتضی با اشاره به تلاش حامیان عناصر مسلح و ترویستها برای ساکت کردن صدای العالم، خاطرنشان کرد: دوربین العالم دیروز گزارش مفصل و منحصر به فردی را از دستاوردهای ارتش در منطقه "داریا" در استان ریف دمشق منتشر کرد.

وی با اشاره به شایعه سازی های رسانه‌های وابسته به غرب در خصوص بروز درگیری در دمشق و نفوذ عناصر مسلح به جاده فرودگاه پس از قطع اینترنت، گفت: العالم پس از خلل فنی ایجاد شده در اینترنت و ارتباطات، تنها شبکه ای بود که به نقل واقعیتها از سوریه پرداخت و توانست این خبرسازی ها و دروغ پردازی ها را خنثی کند.

"حسین مرتضی" مدیر دفتر العالم تا کنون 2 بار هنگام پوشش خبری رویدادهای سوریه، مورد سوء قصد قرار گرفته و مجروح شده است.


تاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.