ساخت ارتش زرهی در خانه +تصاویر

تانک یکی از شگفت انگیزترین سلاح هایی است که تا به حال ساخته شده است. انسان های بسیاری هستند که به ادوات نظامی از جمله تانک علاقه فراوانی دارند و برای داشتن یک تانک هر کاری می کنند.

ازگذشته تا حال انبارهای ارتش همیشه از ادوات نظامی پر بوده است که از میان آن ها می توانیم به تانک، خمپاره و اسلحه های گوناگون اشاره کنیم. درب این انبارها تنها به روی افراد خاصی باز می شود و دسترسی انسان های عادی به این ادوات غیرممکن است.

از آنجایی که انسان ها همیشه برای دست یافتن به آرزوهایشان تلاش بسیاری می کنند، نمیتوان انتظار کارهای عجیب را نداشت. یک مرد روسی که علاقه بسیاری به تانک و ادوات نظامی دارد برای رسیدن به آرزوی بزرگ زندگی اش دست به کاری غیر عادی زده است.

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

"Vyacheslav Veryovochkin" یک پیرمرد روستایی و بازمانده ای از جنگ جهانی دوم است که علاقه خاصی به تانک های آن دوره دارد. او برای آنکه این تانک ها را همیشه در خانه داشته باشد اقدام به ساخت تک تک آن ها کرده است.
او در سال 2007 کار خود را برای ساخت اولین تانک آغاز کرد و به مرور تقریبا تمامی ماشین های جنگنده آن دوران را در پارکینگ خانه اش ساخت. او برای کارش تنها از وسیله های ساده استفاده می کند و همیشه طبق نقشه های اصلی تانک که این روزها در مجله های نظامی دیده می شوند پیش می رود.

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

او تا به حال توانسته است نزدیک به 20 خودروی جنگی را بازسازی کند و همه آن ها دقیقا مقابل خانه اش پارک شده اند. او می گوید این تعداد خودروی جنگی راضی اش نمی کند و قصد دارد حداقل 10 خودروی دیگر را بازسازی کند.
این مرد که تنها از مواد آهنی ساده و با استفاده از موتور خودروهای فرسوده تانک هایش را می سازد می گوید این روزها به یک متخصص در امور جنگ جهانی تبدیل شده زیرا تا به حال بیش از 15 کتاب در مورد این جنگ مطالعه کرده است.

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

تانک,ادوات نظامی,ساخت تانک جنگی

 منبع:yjc.irتاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.