معاون جديد رسانه اي مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، اعتمادسازي و ارتقاي جايگاه آموزش و پرورش در افكار عمومي را از اولويت هاي اين معاونت دانست.

به گزارش مهر، مرتضی نظري با اشاره به در نظر داشتن مدل  مطلوبي از همكاري با رسانه ها كه  در آن تنها  از نظر مكان و استقرار ميان فعالان رسانه و روابط عمومي  فاصله  وجود خواهد داشت ، گفت : در اين مدل ، ما به عنوان روابط عمومي و رسانه ها ، هر دو از نظر فضاي ذهني در يك سپهر مفهومي و منظومه  معنايي سير مي كنند.  الگويي  كه حتي در صورت توافق شايد به اشتراك مكاني نيز بينجامد .

وی با اشاره به اين مطلب كه معتقديم آموزش وپرورش مي تواند به گفتمان غالب  همه دغدغه مندان ايران آينده تبديل شود ، افزود: هدف ما در اختيار داشتن خبرنگار هوادار است ، اما نه هوادار وزير و مديران  ارشد وزارتي . بلكه هوادار گفتمان آموزش وپرورش پيشرفت  گرا و تحول خواه .

نظری مردم گرايي، مخاطب محوري ، پاسخگويي ، تزريق اميد به مخاطبان   ميليوني ، تصميم گيري بر مدار تدبير و تربيت آينده گرايانه فرزندان ايران را از جمله اصول حاكم بر آموزش وپرورش كه همزمان ، بهبود كيفي اوضاع را نيز در نظر دارد ، خواند و اظهار كرد : همراهي هر گروه به همراهي رسانه ها بستگي دارد ، البته اين اشتراك معنايي هرگز به معني فروكاستن درخواست از نگاه نقادانه  خبرنگاران نيست ، بلكه مي خواهيم حضور منتقدانه، آزاد و مستقل رسانه ها در راستاي اين گفتمان و تقويت آموزش وپرورش  در جامعه ايران مورد ارزيابي قرار گيرد .

وي ادامه داد : پرهيز از اقتدارگرايي در رفتار  رسانه اي و مفاهمه به جاي اعمال قدرت و دخالت ، اولويت رفتار ما بارسانه است و در تلاشيم  شكل جديدي از همكاري بين روابط عمومي و رسانه ها به وجود آوريم كه پاياني بر تمام  فاصله هاي مجازي و مفهومي گذشته باشد ، لذا براي ما ياراني وفادار تر از خبرنگاران در اين امر خطير وجود ندارند.

تاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.