پليس: قتل‌های تنکابن زنجیره‌ای نيست

 رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با رد شایعه وقوع قتل های سریالی در شهرستان تنکابن گفت: تنها وجه مشترک دو پرونده اخیر کشف اجساد قربانیان در صندوق عقب خودرویشان می‌باشد.

حوادث - به گزارش مهر، سرهنگ عظیمی اظهار داشت: نخستین جسد ۲۳ تیرماه امسال در منطقه پلتکه بخش نشتا تنکابن کشف شد که ماموران پس از حضور در محل متوجه شدند جسد مرد ۳۶ ساله ای در صندوق عقب خودروی پژو ۲۰۶ خود کشف شده است. بررسی‌هاي مقدماتی نشان داد مرد جوان که متاهل و اهل تنکابن بود با ضربه‌هاي چاقو به قتل رسیده است و عامل یا عاملان جنایت پس از قتل جسد او را در صندوق عقب خودروی ۲۰۶ قرار داده و در آن منطقه رها کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران ادامه داد: در حالیکه تحقیقات در این رابطه ادامه داشت ۲۹ تیرماه امسال کشف جسد دیگری به ماموران پلیس گزارش شد. در این پرونده جسد مرد ۳۰ ساله ای در صندوق عقب خودرویش در مقابل سینمای تنکابن کشف شده بود. آثار کبودی و شکستگی بر روی بدن این فرد مشاهده مي‌شد.

سرهنگ عظیمی خاطر نشان کرد: پس از کشف جسد دومین قربانی بلافاصله موضوع ارتباط این دو پرونده به یکدیگر مطرح و به تیمی از کارآگاهان ماموریت دادم تجسس‌هاي گسترده ای را برای کشف معمای این دو ماجرا آغاز کنند. بررسی‌هاي تیم جنایی نشان داد قربانی دوم که جسدش در مقابل سینما کشف شده بود از سارقان سابقه دار سیم برق بود که سه بار به این اتهام دستگیر و روانه زندان شده بود.

وي ادامه داد: از سوی دیگر در بررسی‌هاي جسد آثاری از شکستگی، سوختگی و کوفتگی مشاهده شد که این موضوع نشان مي‌دهد او بر اثر افتادن از بلندی جان خود را از دست داده است. حال با توجه به سابقه او در سرقت کابل برق این احتمال مطرح شده که او در جریان سرقت دچار برق گرفتگی شده و همدستانش جسد او را در صندوق عقب خودرویش قرار داده و در آن محل رها کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: تحقیقات درباره قتل اول نیز نشان داد او با ضربات چاقو به قتل رسیده و با سرنخ هایی که به دست آورده ایم تاکنون ۳ مظنون در این رابطه شناسایی و دستگیر شده اند که تحقیقات از آنها ادامه دارد. رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در پایان تاکید کرد: در خصوص قتل‌هاي سریالی انگیزه مشترک در تمام قتل ها و شیوه و شگرد مشابه از فاکتورهای مهم مي‌باشد که در این دو پرونده هیچ انگیزه مشترکی کشف نشده و تنها نکته مشابه در دو پرونده کشف اجساد قربانیان در صندوق عقب خودرو مي‌باشد. با توجه به تحقیقات صورت گرفته وقوع قتل‌هاي سریالی در تنکابن صحت ندارد و نباید مردم به این شایعات توجه داشته باشند./مهرتاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.