دستگیری عامل تیراندازی مرگبار ساوه

عامل جنایت هولناك ساوه كه به اتهام ۲ فقره جنایت و زخمی كردن ۵ نفر تحت تعقیب پلیس بود، در خانه یكی از اقوامش در شهرستان كرج شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، عصر ۲۰ بهمن ماه امسال با صدای شلیك های پیاپی در خیابان كارگر شهرستان ساوه، اهالی این محل سراسیمه از منازلشان بیرون آمدند.

آنها كه بشدت وحشت كرده بودند، مشاهده كردند یكی از همسایه ها در حالی كه سلاح كلاشینكف در دست دارد، از خانه همسایه اش بیرون آمد و پا به فرار گذاشت.

مرد مسلح پس از تهدید و تیراندازی بی هدف به سوی اهالی، با سد كردن راه یك خودرو و تهدید راننده با وسیله نقلیه او متواری شد. در پی این حادثه، یكی از ساكنان محل با پلیس تماس گرفت و تقاضای كمك كرد.

ماموران آگاهی شهرستان ساوه با عزیمت به محل حادثه، افراد زخمی را كه ۴ زن، یك مرد و ۲ كودك بودند، به بیمارستان منتقل كردند.

ردپای مرد معتاد در تیراندازی مرگبار

با شروع تحقیقات، ماموران در تحقیق از همسایه ها متوجه شدند كه عامل حادثه هولناك، مردی معتاد به نام مهرداد است.

با تشكیل پرونده ای در این ارتباط، تحقیقات كارآگاهان جنایی آغاز شد.

در ادامه تحقیقات، ماموران اطلاع یافتند كه مرد صاحبخانه ـ مراد ـ و یكی از زنان همسایه كه مهمان خانه اش بوده است، بر اثر شدت خونریزی ناشی از اصابت گلوله، جان باخته اند و مجروحان حادثه نیز با مرگ دست و پنجه نرم می كنند.

تماس یك شهروند در دستگیری قاتل، كمك كرد

ماموران همچنان در جستجوی آدمكش مسلح بودند كه اوایل هفته جاری مردی ناشناس با پلیس تماس گرفت و مدعی شد كه از محل اختفای قاتل فراری اطلاع دارد و او در كرج مخفی شده است.

ماموران در گفت وگو با مرد ناشناس، مشخصات ظاهری عامل جنایت را به دست آوردند كه معلوم شد گفته های این مرد صحت دارد و مشخصات ارائه شده از سوی او متعلق به آدمكش فراری است.

ماموران در قالب یك گروه عملیاتی با نیابت قضایی به شهرستان كرج اعزام شدند و پاتوق متهم را كه خانه ای در محله حسن آباد بود، محاصره كردند.

دستگیری مرد آدمكش

۲ شب پیش، ماموران با اطمینان از حضور متهم فراری در آن خانه پس از هماهنگی قضایی با دادسرای جنایی كرج، وارد مخفیگاه متهم شدند و مرد مسلح را دستگیر كردند.

در بازرسی از مخفیگاه متهم، یك قبضه سلاح كلاشینكف كشف و ضبط شد.

متهم برای ادامه تحقیقات به اداره جنایی آگاهی شهرستان ساوه منتقل و بازجویی شد.

اعتراف به جنایت هولناك

متهم در تشریح این حادثه هولناك به پلیس گفت: من با مرد همسایه ـ مراد ـ از مدتی پیش اختلاف و درگیری داشتم. عصر روز حادثه پس از مصرف مواد مخدر (شیشه) دچار توهم شدم و گمان می كردم مرد همسایه قصد جانم را دارد.

متهم به قتل اضافه كرد: با برداشتن سلاح از خانه سراسیمه بیرون آمدم و با زور و تهدید وارد خانه همسایه ـ مراد ـ شدم كه ۳ زن همسایه در آن خانه، مهمان بودند. با گرفتن سلاح به سمت مرد صاحبخانه، او را به مرگ تهدید كردم.

عامل جنایت ادامه داد: اعضای خانواده مراد و مهمان ها با التماس می خواستند كه رهایشان كنم، اما من با بی توجهی به التماس های آنها، همچنان تهدید می كردم؛ با نزدیك شدن به در اتاق آنها قصد فرار داشتند كه عصبانی شدم و ابتدا به صاحبخانه و بعد به دیگر افراد حاضر در خانه شلیك كردم.

قاتل گمان می برد ۷ نفر را كشته است

عامل جنایت اضافه كرد: به گمان این كه همه آنها مرده اند، سراسیمه محل حادثه را ترك كردم و در حال تیراندازی به سوی مردمی كه می خواستند راهم را سد كنند، راننده ای را به گروگان گرفتم و با خودروی او متواری شدم.

نجات ۵ زخمی حادثه در بیمارستان

سرهنگ رفیعی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی درباره دستگیری آدمكش مسلح گفت: متهم با قرار قانونی در بازداشت به سر می برد تا پس از پایان یافتن تحقیقات، او در محل حادثه حضور یابد و صحنه جنایت را بازسازی كند.

سرهنگ رفیعی اضافه كرد: ۵ نفری كه در جریان این حادثه زخمی شده بودند، با تلاش پزشكان از مرگ نجات یافته اند. تحقیقات كارآگاهان ادامه دارد..... / گزارش : جام جم آنلاین تاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.