اخبار,اخبار اقتصادی , اسکناس های نو

اسکناس نو و تانخورده بانک مرکزی در ایام پایانی سال و برای شب عید به زودی روانه شعب بانک‌ها می‌شود تا در اختیار مردم قرار گیرد.

بانک مرکزی در روزهای پایانی هر سال و با نزدیک شدن به سال جدید و نوروز برنامه تامین اسکناس نو شب عید را اجرایی می کند و اسکناس‌های نو را روانه شعب بانک‌ها می‌کند تا بین مردم و متقاضیان اسکناس های تانخورده توزیع شود.
 
به گزارش مهر، توزیع اسکناس‌های نو یکی از برنامه های پایان سال بانک‌ها برای تامین نیازهای مردم، سازمان‌ها و شرکت‌ها است که براساس برنامه ریزی بانک مرکزی، توزیع اسکناس‌های نو به بازار از طریق شعب منتخب و بانک‌های عامل انجام می شود.
 
البته توزیع اسکناس‌های نو همواره در طی سال و به صورت مداوم انجام می شود و چرخه ورود اسکناس نو به بازار و امحای اسکناس‌های فرسوده همواره در حال انجام است، اما در پایان سال ورود این اسکناس‌ها با حجم بالاتری اتفاق می افتد.
 
در آخرین ماه سال هم بانک مرکزی پیش بینی توزیع اسکناس‌های نو در حجم وسیع تر را کرده و به زودی برنامه آن عملیاتی خواهد شد و برای اجرا به بانک‌های عامل سراسر کشور ابلاغ می شود.
 
البته هر سال زمان توزیع اسکناس‌های نو شب عید توسط بانک مرکزی به بانک‌ها در نیمه دوم اسفند است و هر ساله بانک مرکزی شعب عرضه کننده اسکناس‌های نو را تعیین و طبق هماهنگی با بانک‌ها اعلام می کند تا مردم بتوانند از طریق مراجعه به آنها اسکناس نو دریافت کنند.
 
افزایش عرضه اسکناس نو در روزهای پایانی سال پاسخ به افزایش نیازی است که از سوی مردم صورت می گیرد و بانک مرکزی حجم اسکناس نویی که روانه بازار خواهد کرد را به زودی اعلام خواهد کرد.
 
در عین حال، بانک مرکزی برای ارائه خدمات بهتر به مردم در این ایام دستورالعمل‌هایی را صادر می کند تا نیاز مردم به اسکناس نو و نقدینگی به هر میزان در خواستی در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز مرتفع شود تا هیچ مشکلی از لحاظ تامین نقدینگی مورد نیاز مردم و تهیه پول نو در روزهای مذکور وجود نداشته باشد.
اخبار اقتصادی - مهر

 تاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.