اخبار,اخبار سیاست خارجی ,مذاکرات ایران و 5+1

وزیر خارجه آلمان درباره نامه ۴۷ سناتور جمهوریخواه درباره مذاکرات هسته‌ای ایران هم اینطور گفت که این نامه سبب تضعیف گفت‌وگو با ایران می‌شود و مذاکرات هسته‌ای را آسانتر نکرده است.

به گزارش روزنو، فرانک والتر اشتاینمایر در یک اندیشکده آمریکایی به مسائلی چون بحران اوکراین و مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ اشاره و نظراتش را در این موضوعات بیان کرد.

وزیر خارجه آلمان در سخنرانی در یک اندیشکده آمریکایی مواضع برلین را درباره مسائلی از قبیل مذاکرات هسته‌ای ایران و همچنین بحران اوکراین را مطرح کرد.

فرانک والتر اشتاینمایر در مرکز مطالعات بین‌المللی و استراتژیک آمریکا در واشنگتن گفت که نشانه‌هایی از پیشرفت در آتش‌بس اوکراین وجود دارد.

وی با بیان اینکه ارسال سلاح به اوکراین راه حل پایان بحران نیست تاکید کرد که باید به توافق اخیر آتش‌بس درگیری که با میانجیگری گروه نورماندی انجام شده فرصت داد.

اشتاینمایر با بیان اینکه اطمینان و تضمینی درباره موفقیت تلاش‌های اروپاییها و گروه نورماندی وجود ندارد تاکید کرد که البته ارسال سلاح نمی‌تواند راه حل بحران باشد.

وزیر خارجه آلمان در این نشست با بیان اینکه روسیه «حساسیتها و ملاحظات پیچیده‌ای» در اوکراین دارد، بر لزوم مذاکرات و فرصت دادن به گفت‌وگوها تاکید کرد.

دیپلمات ارشد آلمانی همچنین گفت: «برای ما در اروپا، روسیه برای همیشه همسایه بزرگ ما است و نمی‌توان این مساله را نادیده گرفت».

وزیر خارجه آلمان همچنین درباره روابط اروپا و آمریکا در مسائل مختلف گفت: «ما برای رفع منازعاتی چون داعش و همچنین مذاکرات درباره مذاکرات هسته‌ای ایران با هم همکاری کرده و دست به دست هم داده‌ایم».

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ هم تاکید کرد که ایران به طور جدی به توافق هسته‌ای علاقه نشان داده است. وی همچنین گفت در مذاکرات هسته‌ای تمدید دیگری وجود نخواهد داشت و «ما امسال به یک نتیجه خواهیم رسید».

وزیر خارجه آلمان همچنین درباره نامه ۴۷ سناتور جمهوریخواه درباره مذاکرات هسته‌ای ایران هم اینطور گفت که این نامه سبب تضعیف گفت‌وگو با ایران می‌شود و مذاکرات هسته‌ای را آسانتر نکرده است.

 

اخبار سیاست خارجی - روز نو

 تاريخ : | | نویسنده : golfaam |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.